Гончарний коворкінг

МІСЦЕ МИСТЕЦТВА ТА СПОКОЮ

ГОНЧАРНИЙ КОВОРКІНГ

Адреса:
м. Пирятин, вул. Зоряна, 116
Керівниця:
Марина Плієва



Глина не лише слугує основою для створення різноманітних виробів, але є й засобом для релаксації та реабілітації. Робота з глиною є медитативною практикою, що дозволяє зосередитися на моменті та відволіктися від повсякденних турбот. Такі заняття знижують рівень стресу та покращують емоційний стан.

Ці ідеї були закладені для створення гончарного коворкінгу, який вже 3 роки успішно функціонує в приміщенні філії Пирятинського ліцею.

Це простір, що призначений для розвитку творчих здібностей учнів та мешканців громади, розвитку гармонійного сприйняття навколишнього світу особистістю.

Гончарний коворкінг став важливим навчальним та творчим центром для учнів різних вікових груп. Молодь має змогу не лише вивчати традиційні техніки гончарства, але й експерементувати зі своїми ідеями та концепціями. Окрім того, гончарний коворкінг відіграє важливу роль у збереженні та популяризації національних традицій.

Мистецтво гончарства- це не лише техніка, а й частина культурної спадщини України. Коворкінг допомагає зберегти цю цінність та передає знання та навички молодому поколінню.

________________________________________________________________________________

ПЕРЕЛІК ОСНОВНОГО ОБЛАДНАННЯ
(ЗАКУПЛЕНОГО В МЕЖАХ ПРОЄКТУ)

  • Піч муфельна СНО 30\1100 И4А з цифровим мікропроцесом та терморегулятором;
  • Електричне гончарне коло Rad-Pro – 5 шт.;
  • Аерограф-4 шт.;
  • Набір для роботи з глиною з 8 елементів – 24 комплекти;
  • Набір інструментів скульптора для роботи з глиною ALLOET -22 шт.;
  • Набір інструментів для ліплення 8 елементів – 24 комплекти.

Всього обладнання та витратних матеріалів – 308 одиниць.



СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОБЛАШТУВАННЯ ПОДІБНОГО КОВОРКІНГУ:

306 800 грн – витрати на обладнання, витрати на додаткову лінію трифазного електроживлення для печі та косметичний ремонт кабінету.


«Шкільний гончарний коворкінг у Пирятині- це не просто майстерня, а місце, де об'єднувалися інновації та традиції. Він став необхідною ланкою для розвитку творчих потенціалів учнів та мешканців міста, сприяючи їхньому освітньому та культурному зростанню» - Марина Плієва, керівниця гончарного коворкінгу

ДОСЯГНЕННЯ В ЦИФРАХ:

ПРОВЕДЕНО:

Екскурсій - 18

Майстер-класів – 77

Благодійних заходів – 23

Гурткових занять – 75

Участь у ярмарках – 16

ВИГОТОВЛЕНО:

˃ 20 найменувань товарів

ВІДВІДАЛИ:

всього- 1006 осіб

з них з сіл – 145 особи

молодь- 543

Поділитися: